2D/UI grafikus állás

Ha tudod, mit jelent a Flat Design, a UX és a CTA, jól bánsz a Photoshoppal, és a vektoros grafika sem okoz gondot, akkor gyere hozzánk 2D/UI grafikusnak!

Feladatok

  • Weboldalak, webes alkalmazások felületeinek tervezése
  • Print anyagok készítése

Elvárások

  • Photoshop, Illustrator és InDesign magas szintű ismerete
  • Flash készségszintű használata (banner készítés)
  • Web és/vagy UI fejlesztési gyakorlat
  • Nagyfokú önállóság, jó stílusérzék, kreativitás és proaktivitás
  • Minőségorientált szemlélet, csapatmunkára való alkalmasság
  • Angol nyelvtudás

Előnyök

  • HTML5, CCS3 és JavaScript (jQuery) ismerete
  • Szoftverfejlesztési gyakorlat
  • After Effects és/vagy 3ds Max tapasztalat

Mit nyújtunk?

Egy szuper csapatban dolgozhatsz, ahol mindenki élvezi azt, amit csinál, és mindenkinek fontos, hogy igényes dolgok kerüljenek ki a kezei közül. Ezek mellett a versenyképes fizu és vidám, napfényes dunakeszi iroda is része a csomagnak.

Jelentkezz a karrier@vsoft.hu címen egy önéletrajzzal és pár sorral magadról!

Ügyfeleink és együttműködő partnereink

Fujitsu, LG, Microsoft, Magyar Telekom, VMware, Amplifon, CNI, Generali, KH, NKEK, Partner Cable, Polipack