Junior IT Projekt munkatárs

Megrendelőink a magyar piacon és nemzetközi szinten is kiemelkedő szerepet töltenek be. Leendő munkatársunk a szolgáltatásaink zavartalan működésének biztosítása érdekében külső és belső alkalmazásokat működtet majd, fejleszt, az IT infrastruktúrával kapcsolatban napi szintű ellenőrzést végez, beleértve az információs rendszerek elemzését, tervezését, tesztelését, telepítését és karbantartását is.

Egyéb feladatok:

  • Hozzájárul a mérnöki megoldások kidolgozásához, tervezéséhez és szervezéséhez, alkalomszerűen hálózat konfigurálásokat hajt végre és / vagy alkalomszerűen termékfejlesztésekben vesz részt.
  • A technikai tervet ellenőrzi, kivitelezi, az adott körülményekhez igazítja, hozzájárul a technikai specifikációk kidolgozásához.
  • (Rész) projekteket vezethet, projektekben részt vesz.
  • Installált technológia teljesítményét monitorozza, karbantartási, frissítési és telepítési munkákat végez.
  • Folyamatos támogatást és hibaelhárítást biztosít az installált technológiákkal kapcsolatban.
  • Technológiai szabályok, irányelvek megvalósítását javasolja, támogatja a migrációs törekvéseket a jövőbeli infrastruktúra megvalósításához.

Szükséges végzettség:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Linux és / vagy Cisco hálózati ismeret
  • Elemző / analitikus szemlélet
  • Eredményorientált hozzáállás
  • Kommunikatív, együttműködő személyiség

Előny:

  • Aktív angol nyelvtudás
  • Információ biztonsági tapasztalat

Munkatársainknak összetartó, stabil hátterű csapatot, szakmai kihívásokat kínálunk hosszú távon.

Jelentkezz a karrier@vsoft.hu címen egy önéletrajzzal és pár sorral magadról!

Ügyfeleink és együttműködő partnereink

Fujitsu, LG, Microsoft, Magyar Telekom, VMware, Amplifon, CNI, Generali, KH, NKEK, Partner Cable, Polipack