Webfejlesztő állás

Ha anyanyelved a PHP, és nem okoz gondot a front-end sem, akkor gyere hozzánk kódolni!

Feladatok

  • Weboldalak, webes alkalmazások önálló tervezése és fejlesztése határidőre
  • Alkalmazások tesztelése és dokumentálása

Elvárások

  • Legyen legalább két éves OO PHP fejlesztői tapasztalatod
  • Ne okozzanak gondot a reguláris kifejezések és a rekurzív függvények
  • Értsd és használd ki a MySQL-ben rejlő lehetőségeket
  • Ismerd az XHTML, HTML4-5, CSS2-3 és ECMAScript szabványokat
  • Rendelkezz naprakész jQuery ismerettel
  • Ne ijedj meg, ha a kedvenc böngészőnkre kell optimalizálni
  • Tudd, mit jelent a szemantikus web, és ennek megfelelően építsd az oldalakat
  • Légy rugalmas, kitartó, alapos, és megbízható csapatjátékos
  • Ne ess kétségbe, ha más kódját kell turkálnod
  • Magabiztosan írj és olvass angolul

Előnyök

  • Használtál már online fizetési megoldásokat
  • Ismered a Doctrine 2 és Zend könyvtárakat
  • Tudod, mire jó az APC, a Memcache, a LESS vagy épp a Sass
  • Készítettél mobilra optimalizált vagy reszponzív oldalt
  • Fejlesztettél Facebook vagy mobilalkalmazást
  • Kézzel fogható SEO eredményeid vannak
  • Tisztában vagy az új eszközökkel és trendekkel
  • Szerver és/vagy kliens oldali sebességoptimalizálásban szerzett tapasztalatod van

Mit nyújtunk?

Egy szuper csapatban dolgozhatsz, ahol mindenki élvezi azt, amit csinál, és mindenkinek fontos, hogy okos dolgok kerüljenek ki a kezei közül. Ezek mellett a versenyképes fizu és vidám, napfényes dunakeszi iroda is része a csomagnak.

Jelentkezz a karrier@vsoft.hu címen egy önéletrajzzal és pár sorral magadról!

Ügyfeleink és együttműködő partnereink

Fujitsu, LG, Microsoft, Magyar Telekom, VMware, Amplifon, CNI, Generali, KH, NKEK, Partner Cable, Polipack